Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Література
Ви знаходитесь: Культура / Література / Vkraina / Financial Times вибрала бізнес-книжку 2023 року
Financial Times вибрала бізнес-книжку 2023 року

Financial Times вибрала бізнес-книжку 2023 року

У 2023 році найкращою бізнес-книжкою за версією видання Financial Times стала книжка про менеджмент "Right Kind of Wrong: Why Learning to Fail Can Teach Us to Thrive".

Про це повідомили на сайті видання.

"Right Kind of Wrong: Why Learning to Fail Can Teach Us to Thrive" («Правильний вид неправильного: чому навчання невдач може навчити нас процвітання») написала професорка Гарвардської школи бізнесу Емі Едмондсон.
Від газети Financial Times вона отримала 30 тисяч фунтів стерлінгів. Члени журі відзначили її систематизоване й багатоілюстроване дослідження "розумних невдач". 
Едмондсон багато років досліджує "психологічну безпеку" в командах, яка зокрема є запорукою навчання на помилках. У своїй книжці вона виокремлює три архетипи невдач — базову, складну та розумну. Водночас професорка докладно пояснює, в чому ризик підходу "провалюйся швидко, провалюйся часто" та які саме помилки допомагають розвиватися.
"Ми нечасто рефлексуємо над тим, у чому ми помилилися, бо це неприємно. Дехто навіть не насмілюється визнавати, що провалився чи помилився. Тому ситуація, коли ми згладжуємо кути, займаємося самозаспокоєнням і швидко забуваємо про помилки, — не дивина. Або ж навпаки — ми робимо винними в наших помилках обставини чи інших людей. Звісно, так простіше, але так ми втрачаємо можливість розвиватися та виносити уроки з провалів", — зазначає авторка.
У шортлист цьогорічної премії також увійшли такі книжки:
- "Матеріальний світ: історія нашого минулого і майбутнього", Ед Конвей («Knopf Publishing Group»);
- "Як робляться великі справи: дивовижні фактори, що стоять за кожним успішним проєктом, від ремонту до освоєння космосу", Бент Флівб’єрг і Ден Гарднер ("Pan Macmillan");
- "Ілон Маск" Волтеро Айзексон ("Simon & Schuster");
- "Червоний кобальт: як кров Конго живить наше життя", Сіддхарта Кара ("St. Martin’s Press");
- "Хвиля, що насувається: ШІ, влада і найбільша дилема двадцять першого століття", Мустафа Сулейман ("Crown"). 
 
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM