Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Культура
Ви знаходитесь: Культура / Література / Vkraina / Роман "Жиль" Дріє ла Рошеля вийде українською
Роман Жиль Дріє ла Рошеля вийде українською

Роман "Жиль" Дріє ла Рошеля вийде українською

Про початок роботи над перекладом роману "Жиль" відомого французького письменника П'єра Дріє ла Рошеля, повідомили на facebook сторінці видавництво "Стилет і стилос", передає Svoboda.fm.

Модератори сторінки повідомляють: «Ми вже активно працюємо над перекладом цього контроверсійного роману».

Також на сторінці facebook видавництва можна ознайомити з уривком з роману, який ми дублюємо на нашому ресурсі. 

"Він випив, і пряна насолода першого вечора потекла його венами. Він був у теплі, оточений живими, чистими тілами, люди навколо були добре вдягнені та сміялись. Тут панував мир. Мир був передусім королівством жінок.

Вони зовсім не знали про те, що на підступах до Парижа існувало інше королівство — королівство кровожерливих троглодитів, королівство чоловіків — Аргоннський ліс, пустеля Шампані, болота Пікардії, гори Вогези. Там чоловіки усамітнюються зі своєю силою, радістю та болем. Вони покинули свої майстерні, офіси, домівки, свої рутинні обов’язки, свої гроші, своїх жінок — особливо жінок. І сп'янілий від цього дивовижного повторення довоєнного минулого, від раптового здійснення мрії, яку давно плекав у серці, мов дитина, вірна своєму походженню; дитина, що грається у дикуна і солдата, він повернувся до жінок. Він був спраглим до жінок, спраглим до миру, до насолод, до зручностей, до розкоші, до всього того, що він ненавидів, втрату чого він зі захватом приймав на початку війни, але що повернулося до нього разом з жінками. Він був спраглим до жінок, до безмежної солодкавості спазму, який вони викликали. Інше втілення смерті, майже не відоме йому."

Зазначається, що анонс передзамовлення відбудеться в грудні.

Довідка: П'єр Дріє ла Рошель — французький письменник, автор романів, оповідань і політичних есе. Парижанин, учасник першої світової війни, був тричі поранений, а його враження від військової служби мали значний вплив на нього і на його подальше життя та творчість. Роман «Жиль» один із найвідоміших доробків автора, побачив світ у 1939 року.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM