Останнє оновлення: 12:55 субота, 5 жовтня
Туризм
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Туристам у Чернігові запропонують старе кладовище. Фото
Туристам у Чернігові запропонують старе кладовище. Фото

Туристам у Чернігові запропонують старе кладовище. Фото

Група «Некрополь» зі студентів-істориків Чернігівського педуніверситету розробляє екскурсійні маршрути на кладовищі Петропавлівському (нині закритому) обласного центру.

Про це сьогодні під час «круглого столу» "Новий туристичний сезон відкрито. Нові погляди та перспективи розвитку", що відбувся в прес-центрі "Чиста політика", повідомив аспірант Ервін Міден (на фото поруч).

За його словами, студентська група давно досліджує історію кладовища.

«Найдавніші поховання на ньому датуються початком 19 століття, останні – 1970-ми роками. Ми відшукали могили 5 представників родини Коцюбинських, а також великої кількості визначних військових та громадських діячів краю», – розповів Ервін Міден.

До вересня група має не лише легалізуватися (можливо, як секція при кафедрі історії України), але й розробити екскурсії для відвідувачів Петропавлівського, туристів та гостей міста.

Ервін Міден«Переконаний, що незвичайна історія цього старовинного кладовища та людей, які на ньому поховані, зацікавлять багатьох закоханих у минуле», – висловив упевненість представник "Некрополя".

Ервін Міден мав неабиякий успіх, як гід, що вів на Валу містичні вечірні екскурсіі "з монахом-привидом", організовані "Майстернею гарного відпочинку" з ініціативи народного депутата Анни Романовоі у рамках відкриття нового туристичного сезону в Чернігові 16-17 квітня.

Як зізнався Ервін Міден, він та партнери намагалися перетворити сухий історичний виклад на розвагу.

«Людям дуже сподобалося і, якщо поставити все на колію бізнесу, то для Чернігова це може бути додаток, аби заманювати туристів», – наголосив він.

Детальніше про перебіг круглого столу – на відео з онлайн-трансляціі Олега Головатенка:

Малюнок - Олега Синельника

 

Коментарі (3)

Гость | 2016-04-24 15:16

Неплохо , что исследуется некрополь - это часть нашего культурного наследия. Вот если бы деньги потраченные на никому не нужное " открытие туристического сезона " пустили бы на реставрацию Русского ( и др ) кладбищ , глядишь бы и заработал бы предлагаемый проэкт и был бы виден реальный результат

Жанна | 2016-04-22 11:43

С.Соломаха
Ответ очень прост. Наши чиновники решили отмыть деньжат на перейминовании улиц и других объектов в городе. Никому не мешают старые названия! И такой уже бред иногда с названиями придумывают

С.Соломаха | 2016-04-21 23:12

Це й цвинтар завжди мівсцеві мешканці, а мої батьки жили по вул. Стролілоуській з 1928 року, називали Руським, а Петропавлівську церкву НКВДісти спалили зазом померлими від голодомору у 1933 році.
  Навіщо вигадувати нову абсолютно назву?
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

   Чорна Десна і мертвий пляж

SVOBODA.FM