"Заморочки" від Романа
Захоплень у п’ятнадцятирічного Романа Максимова (на знімку) — не перелічити: чудово малює, майстерно танцює, вдосконалює кубики Рубіка, створює орігамі та «заморочки». І не тільки...
Найулюбленіше захоплення — танці, без яких не уявляє свого життя і якими займається вже дев’ять років. Нині Рома учасник двох хореографічних колективів: «Ярославни» у районному Будинку культури та «Спалаху» при школі мистецтв.
Роки занять не пройшли даремно. Про успіхи свідчать численні перемоги. Одна з останніх — друге місце за сольне виконання танцю в номінації «Сучасний танець» на обласному фестивалі-конкурсі хореографії «Надія-2011». Роману пощастило також узяти участь у Х міжнародному фестивалі сучасного танцю «Neprosto Танці—2011», який проходив у столиці. Нагороди не отримав, але лишилося багато яскравих вражень.
Мистецтво орігамі також захоплює Романа. Спочатку виготовляв фігури і моделі за зразками з книг та Інтернету, та тепер уже може похвалитись і авторськими роботами. Двічі його вироби посідали друге місце в області, а в 2010 році він став першим на заключному етапі обласного конкурсу дитячої творчості «Світ очима дітей».
Рома Максимов на відмінно закінчив художній відділ Бобровицької школи мистецтв. Нині захопився комп’ютерною графікою. В 2009-му і 2011 роках на обласному конкурсі перемагав з другим результатом. За активну і успішну участь у різноманітних конкурсах Романа Максимова навіть нагородили путівкою до міжнародного дитячого табору «Артек».
Чотири роки тому Роман почав колекціонувати кубики Рубіка (вже зібрав 20 штук). Та здібний хлопчик не обмежився лише їх складанням, він удосконалює та модернізує придбані кубики. Багато часу витрачає Роман і на «заморочки» — дерев’яні головоломки, які, до речі, сам і виготовляє.
Своїми успіхами Рома значною мірою завдячує вчителям, а ще більше — матусі, Світлані Петрівні, яка багато робить для всебічного розвитку сина. Як педагог, вона чудово розуміє, наскільки це важливо. При цьому Рома добре навчається в школі, має багато друзів і встигає вдома допомагати мамі. А ще приємно вражають доброта і щирість цього талановитого хлопчика.
Бобровиця
Чернігівської області
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 7359 |




















.jpg)














Додати коментар: