Останнє оновлення: 19:00 четвер, 28 вересня
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / У ЗСУ розповіли про тактику російських військових на лимано-куп’янському напрямку
У ЗСУ розповіли про тактику російських військових на лимано-куп’янському напрямку

У ЗСУ розповіли про тактику російських військових на лимано-куп’янському напрямку

Окупанти на цьому напрямку намагаються знайти ділянку для розвитку подальших бойових дій.

Начальник  пресслужби Східного угрупування військ ЗСУ Ілля Євлаш зазначив, що на лимано-куп’янському напрямку  російські окупаційні війська за минулу добу  557 разів застосували артилерію різного типу, інформує Цензор.нет.

"Минулої доби наші підрозділи радіоелектронної боротьби зірвали майже півтисячі завдань ворога. Загарбники намагаються точково знайти ділянку для розвитку подальших бойових дій", - наголосив Євлаш.

На цьому напрямку, за словами Євлаша, війська РФ використовують малі штурмові групи – до 10 людей. Кожній з груп ставлять завдання закріпитися за підтримки артилерії. Українські військові вживають заходи для унеможливлення прориву окупантів.

Раніше Євлаш повідомляв, що російські окупанти створили ударний кулак біля населеного пункту Новоєгорівка на лимано-куп'янському напрямку. Він зауважив, що окупанти намагаються прорвати оборони ЗСУ на цій ділянці фронту, готуючи для цього штурмові загони. 

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Сльози, сміх і оплески або Украдена головна прем’єра

SVOBODA.FM