Останнє оновлення: 18:08 четвер, 16 січня
НП / Школа
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / 11-річний школяр зламав обидві руки на уроці фізкультури в Чернігові
11-річний школяр зламав обидві руки на уроці фізкультури в Чернігові

11-річний школяр зламав обидві руки на уроці фізкультури в Чернігові

Учень 6-го класу школи-ліцею №15 Чернігова 11-літній Гліб Буфін 24 листопада зламав обидві руки на уроці фізкультури.

Про це Високому Валу повідомив директор школи Олена Жовтопляс.

«Упав по час розминки на обидві руки й зламав, як з'ясувалося», - сказала вона.

Фізкультура була останнім уроком у цей день.

Хлопчик, як і всі учні класу, за завданням учителя фізкультури Павла Хоменка виконував вправу - біг спиною вперед у спортивному залі й упав на обидві руки.

Учитель попросив дітей принести снігу з вулиці й прикласти його для зменшення болю, а потім відправив учня в супроводі товариша додому, де батьки й виявили перелом.

Коментарі (9)

Семен | 2008-11-30 12:59

агент007Вопрос не в том, что кости у детей слабые. На то есть постанова миноборазования ЗАПРЕЩАЮЩАЯ подобные пробежки. Как можно было дитенка з поломаными руками отправить домой не оказав первой помощи, не вызвав врача или медсестру. Если директор и физрук об этом не знают то их место в другом месте. И это место явно не школа.
Не дай бог на месте несчасного малого окажеться мой. Мор-ы бить надо, если власть умеет только получать зарплаты за мертвых душ.
Очевидно, что тока агент007 имеют возможность, с педобразованием, ставить диагнозы детям :D

агент007 | 2008-11-27 19:53

Вопрос не в том, что кости у детей слабые. На то есть постанова миноборазования ЗАПРЕЩАЮЩАЯ подобные пробежки. Как можно было дитенка з поломаными руками отправить домой не оказав первой помощи, не вызвав врача или медсестру. Если директор и физрук об этом не знают то их место в другом месте. И это место явно не школа.
Не дай бог на месте несчасного малого окажеться мой. Мор-ы бить надо, если власть умеет только получать зарплаты за мертвых душ.

kos1k | 2008-11-26 23:47

10 лет в школе, 5 лет в спортшколе, 3 года в ВУЗе - ни разу не видел, что бы кто то падал при пробежке спиной вперед....дегроды

kot | 2008-11-26 21:19

0770
СЕМЕН
ну да, учителя виноваты,а кто ж еще... с государства ж не спросишь...

СЕМЕН | 2008-11-26 17:07

0770
Там где таких как ты нету. Учителя виноваты будут

0770 | 2008-11-26 15:14

8 та Семену Де вас таких і понабирали - ***!!!

8 | 2008-11-26 13:05

оп.. сорри! действительно сломал 2 руки в запастьях...

8 | 2008-11-26 12:27

БРЕХНЯ!!!!
не сломал, а трещина запястья руки!

Семен | 2008-11-26 10:12

опять "образование " кончать будут
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новорічна локація у Чернігові

SVOBODA.FM