Останнє оновлення: 16:50 вівторок, 2 квітня
Кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Антикор: детектив БЕБ організував масштабні контрабандні схеми на Львівщині?
Антикор: детектив БЕБ організував масштабні контрабандні схеми на Львівщині?

Антикор: детектив БЕБ організував масштабні контрабандні схеми на Львівщині?

Працівник БЕБ Роман Мудь організував злочинну групу, до якої входять митники та інші правоохоронці. Зловмисники незаконно переправляють через кордон величезні вантажі, а у планах організатора групи – взяти під свій контроль всю контрабанду у Західному регіоні.

 Про це повідомляє видання Антикор.

Детектив Бюро економічної безпеки Роман Мудь намагається взяти під свій контроль контрабанду на західному кордоні України. Про це повідомляють джерела “Антикору”. Зокрема, нам стало відомо про низку фактів незаконного переміщення товарів через державний кордон, до яких посадовець безпосередньо причетний.

Так, у ніч на четвер, 16 березня, на митному посту “Смільниця” на Львівщині (старший зміни Андрій Басараб) зупинили вантажівку, що перевозила велику партію ґаджетів Apple – 3,5 тонни. Митники пропустили транспорт на територію України як “порожній”, лише завдяки втручанню працівників Державної прикордонної служби його повернули та оформили відповідно до вимог законодавства. За даними наших джерел, на митному посту під час цих махінацій перебував працівник СБУ, що курує “Смільницю”, та працівник БЕБ Роман Мудь.

Також одразу від кількох джерел ми отримали інформацію про контрабандну схему, яка діє на митному посту “Краківець”. Під час змін Михайла Коломійця через митницю без належного оформлення провезли понад 200 бусів, завантажених цигарками та іншими товарами. Організаторами обох схем, як стверджують обізнані джерела, є детектив Бюро економічної безпеки Роман Мудь. Одним із його спільників є його кум Орест Галаз (колишній керівник відділу управління оперативно-технічних заходів ГУ МВС України у Львівській області). До незаконної діяльності залучені й інші правоохоронці, митники, низка невстановлених осіб. Одна лише схема на МП “Краківець” приносить злочинній групі близько 100 тисяч доларів місячного заробітку.

Роман Мудь наразі намагається очолити контрабанду в усьому Західному регіоні. Це вихідець із Львівщини, який упродовж усієї своєї кар’єри служив у підрозділах боротьби з економічною злочинністю. За даними ЗМІ, ще за часів президентства Януковича, у 2010 – 2012 роках, Роман Мудь організував масштабну контрабанду цигарок та інших товарів через західний кордон до Європи: зібрав команду “однодумців” із кола своїх колег, також залучив за допомогою корупції чи шантажу залучив до співпраці працівників Львівської митниці.

Розвиваючи кримінальний “бізнес”, Роман Мудь попутно усував конкурентів, фабрикуючи проти них кримінальні справи, використовуючи відверті “підстави” та провокації. Таким чином посадовцеві вдалося заробити мільйони доларів, забезпечивши достаток для своєї родини та близького оточення. Правоохоронець також володіє бізнес-імперією, яка включає елітну нерухомість, ресторан “Kilinski” у Львові та складські приміщення, які є перевалочною базою для товарів, що були завезені чи готують до вивезення за кордону “в чорну”.

Нині Роман Мудь працює детективом БЕБ, сам називає себе заступником керівника управління та хизується нібито зв’язками з керівництвом правоохоронного органа у Києві та Львові. Наші джерела підтверджують наближеність Мудя до директора БЕБ Вадима Мельника, покривання останнім корупційних схем із контрабанди цигарок та інших товарів.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Stella Sezon та Constantine представили модну українську музику в Лондоні

SVOBODA.FM