Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Війна
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Виправдовував агресію РФ проти України: у прикордонній громаді викрили інтернет-пропагандиста
Виправдовував агресію РФ проти України: у прикордонній громаді викрили інтернет-пропагандиста

Виправдовував агресію РФ проти України: у прикордонній громаді викрили інтернет-пропагандиста

Виправдовував у соцмережах збройну агресію рф проти України: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандиста. Ним виявився уродженець Росії, який нині проживає у Корюківці.

За даними слідства пропагандист, уродженець рф, для розповсюдження через інтернет проросійських матеріалів використовував персоніфікований запис в забороненій в Україні соціальній мережі Вконтакте. 

Чоловік писав, що збройна агресії рф проти України це нібито внутрішній громадянський конфлікт, хвалив військовослужбовців рф та заперечував окупацію частини території України. 

Матеріали для поширення чоловік брав з пропагандистських ресурсів рф і був активним учасником антиукраїнських спільнот. 

Встановлено, що у коло його контактів в інтернет середовищі входило близько двох сотень користувачів, які здійснювали інформаційну підтримку у військовій агресії рф проти України.

Під час обшуку у помешканні фігуранта провадження правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Наразі ворожому пропагандисту повідомлено про підозру за  ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM