Останнє оновлення: 10:16 п'ятниця, 19 серпня
Шахрайство
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / З підприємців Чернігівщини обманом намагаються виманити гроші
З підприємців Чернігівщини обманом намагаються виманити гроші

З підприємців Чернігівщини обманом намагаються виманити гроші

Підприємства Чернігівщини почали отримувати листи та телефонні дзвінки від імені ОВА чи її почадових осіб з вимогою перерахувати кошти на певні реквізити - мовляв, для підтримки Збройних Сил України.

Такі повідомлення є шахрайською схемою. Такий метод використовують шахраї, скориставшись небайдужістю підприємця вони виманюють в нього кошти.

Обласна військова адміністрація не проводить збори коштів і не залучає гуманітарну допомогу у такий спосіб. Якщо до вас телефонує людина з такою вимогою та представляється працівником ОВА — будьте певні, що це шахрай. Звертайтеся до правоохоронних органів.

Подібні схеми неодноразово були зафіксовані в інших регіонах України.

Наголошуємо, що автентичність будь-якого документу, виданого обласною адміністрацією, завжди можна перевірити через канцелярію.

 

Коментарі (1)

Степан | 2022-06-27 21:02

Якщо б були зацiкавленi у затриманнiзлочинцiв,то вже давно б затримали.Знаючи номери телефонiв та маючи вiдповiдне програмне забезпечення затримати дiло декiлькох ггодин! Просто потрiбно працювати.не не просто шахраi це мародери вони виступають начебто вiд ОВА а це вже не просто шахрайство це вже мародерство..Будемо слiдкувати за розвитком подiй .
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Фахівці «Чернігівгазу» продовжують відновлення мереж

SVOBODA.FM