Останнє оновлення: 11:12 середа, 15 січня
Надзвичайні події
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / ДТП на пішохідному переході
ДТП на пішохідному переході

ДТП на пішохідному переході

ДТП в районі перехрестя вулиць Щорса за участю пішохода та невстановленого моторолера, який з місця пригоди зник сталася 14 серпня. Інспектори склали адмінпротокол. Потерпілій надали першу медичну допомогу та доставили до травмпункту Чернігівської міської лікарні № 2.

Про це повідомляє сайт чернігівської міліції КОП.

Потерпілою виявилась 50-річна жителька обласного центру, яка пояснила, що намагалася перейти проїзну частину на пішохідному переході.

У результаті наїзду та подальшого падіння жінка отримала закритий перелом лівої ключиці зі зміщенням, закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

У ході проведення розшукових заходів працівники міліції встановили транспортний засіб та водія, причетного до даної дорожньо-транспортної пригоди. Винуватцем ДТП виявився житель села Іванівка Чернігівського району40-річний  Олександр Л.

Прибувши за  місцем проживання порушника, працівники ДАІ виявили моторолер марки «МФАДА-150Н-15» з характерними для ДТП пошкодженнями. Громадянин визнав свою причетність до даної пригоди та надав правдиві свідчення працівникам міліції.

Згідно статті 122-4 КУпАП Залишення водіями транспортних засобів, іншими учасниками дорожнього руху, на порушення встановлених правил, місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, - тягне за собою накладення штрафу від п'ятнадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 255 до 306грн.) або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб.

Також не варто забувати, що законодавством України прямо вказані такі обов'язки водія в разі ДТП:

- негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці події;

- включити аварійну сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки;

- не переміщати транспортний засіб і предмети, що мають причетність до події; 

- прийняти можливі заходи для надання першої медичної допомоги постраждалим: викликати машину швидкої медичної допомоги, а якщо це неможливо, звернутися за допомогою до оточуючих громадян і відправити постраждалих до лікарні, або відвезти постраждалих до найближчої лікарні своїм транспортним засобом, заздалегідь зафіксувавши розташування слідів події, а також положення транспортного засобу після його зупинки; у лікувальній установі повідомити своє прізвище і номерний знак транспортного засобу (з пред'явленням посвідчення водія або іншого документа, який засвідчує особу, реєстраційного документа на транспортний засіб) і повернутися на місце події;

- повідомити про дорожньо-транспортну подію в міліцію;

- записати прізвища і адреси очевидців, чекати прибуття працівників міліції;

- вжити всіх можливих заходів для збереження слідів пригоди, захищати їх і організувати об'їзд місця події;

- до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголю, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (окрім тих, які входять до офіційно затвердженого складу аптечки). 

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Новорічна локація у Чернігові

SVOBODA.FM