Порихтували три верстати на 300 тисяч. Фіктивно
Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили посадових осіб державного підприємства та працівників приватного підприємства.
Останні, на підставі підроблених актів виконаних робіт з ремонту трьох верстатів незаконно отримали від згаданого державного підприємства 323,4 тисячі гривень.
Про це «Високому Валу» повідомили у департаменті зв’язків з громадськістю МВС України.Фактично роботи не проводилися. Державі завдано збитків на вказану суму.
Прокуратура міста порушила кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.15, ч.5 ст.191 і ч.2 ст.366 КК України – замах на злочин, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та службове підроблення.
Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
Переглядів : 8445 |
Додати коментар: